عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 28

2,124 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م في التجمع من سكاي ابوظبي قسط علي 12 سنة

    Oaks Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م للبيع من سكاي ابوظبي بالتجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأقل سعر في هايد بارك التجمع و بالتقسيط

    Oaks Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١١٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس من سكاي ابوظبي

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع من بالم هيلز في التجمع الخامس بفيو مميز

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردينيا هايتس1–استلام فوري بسعر مميز

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 150 الف تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بخصم 50% امام مطار القاهرة مباشرة

    متصدر

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٤٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة فـ التجمع بالتقسيط عـ 8 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 145م ((متشطبة )) فـ التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 140 متر بجنينة بمقدم و قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 140 متر بجنينة بمقدم و قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة جاهزة ومتشطبة بأقل سعر في الباتيو اورو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو مميز متشطب بسعاده وقسط 7س بالتجمع.

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع +بروف خاص135م فوري (4غرف)في شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين عـ طريق السويس امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    للسرعة في البيع – شقة بالتجمع الخامس استلام فوري

    Eastmark logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (166م) بخصم 50% فى تاج سيتى تقسيط 12 سنه

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر اي فيلا روف في التجمع الخامس بـ 1,100,000 فقط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape فيلا بأسانسير اقساط 10 سنين في فيا

    Falcon for Real Estate logo image

6

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165متر بتشطيب سوبر لوكس بأميز لوكيشن واجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو 58م للبيع في كمبوند تاج سيتي

    Horizon Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 105م تشطيب سوبر لوكس فقط ب 2,500مليون

    Next Level Properties logo image

    ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لاجون ولاندسكيب + pool خصوصيه كامله

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع