عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 31

2,094 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة140جاردن-ماونتن فيو مقدم مليون كاش9

    Property Hills... logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 107م في قطاميه جيت تكمله ااقساط فيو مميز

    INVEST PRO logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي المفتاح (3غرف+3حمام)بالقسط في التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٢٥٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع أقرب إستلام في قلب التجمع بالقسط على 7س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ١٣٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (استلام فوري)بالقسط علي8 سنين في التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بفيو مميز في ستون بارك بسعر لقطة

    Oaks Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر في السوق شقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجارن استلام فوري في ماونتن فيو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 170م للبيع من ماونتن فيو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة 175م جاهزة للاستلام 2.5مليون مقدم او كاش9مليون

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة140جاردن-ماونتن فيو مقدم مليون كاش9

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه(150م)بمقدم10% فى هايد بارك سنترال

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقه(128م) استلام فورى فى كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو لقطه ( تقسيمه ذكيه+خصوصيه تامه ) Hyde park

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م متشطبة بمقدم720الف تقسيط15سنة + خصم 64%كاش

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم - شقة ريسيل - بحديقة

    متصدر

    Remax The Address logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٥٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في تاج سيتي علي الطوب الاحمر

    Prime Company logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في ستون بارك بأفضل سعر

    clear scope logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٦٤٬٥٠٠ جنيه

    شقتك الان في بيت الوطن الحي الخامس

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 3 غرف بتشطيب ultra modern فى مايان

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مليون و 200 الف بجاردن استلم فوري شقه 130متر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع