عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 32

2,094 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    متصدر

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    متصدر

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى التجمع الخامس امام كمبوند هايد بارك

    Feeds logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مشطبة بفيو landscape اقساط 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف كمبوند سعاده باقل سعر ف التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دوبلكس بفيو مفتوح علي landscape

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٤ متر مربع

    ٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 144م/ تشطيب HIGH END/استلام فورى/ فى MAYAN

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند اللوتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه في كمبوند هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر لقطه مدفوع الصيانه في تاج سيتي

    Sweet Home Realestate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن على شارع التسعين شقة للبيع متشطبة اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    بارك واي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة كورنر 3 غرف بفيو مفتوح علي garden

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للاستثمار بجوار هايد بارك بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس (210م) _جاهزه للاستلام بمقدم 10%

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في تاج سيتي –| فرصة استثمارية

    Mr .Estates logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 172م/ تشطيب HIGH END/استلام فورى/ فى MAYAN

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن استلام فوري بجوار ال AUC بالتجمع..

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع | جاردن خاص | بيت الوطن |موقع مميز

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٨٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | موقع مميز | بيت الوطن | استلام فوري

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع