عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 26

2,124 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه182 متر مشطبه بالكامل بفيو لاجون بمقدم 2 مليون

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه182 متر مشطبه بالكامل بفيو لاجون بمقدم 2 مليون

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه182 متر مشطبه بالكامل بفيو لاجون بمقدم 2 مليون

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو كامل على Greenery بجوار ميفيدا بالتجمع

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب فندقى استلام فورى على شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    داون تاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري , جاهزة للمعاينة بــ خصم 35% للكاش

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري واجهـة بحري - Trible View - Semi Finish

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري ! واجهـة بحري + حديقة - أفضل لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,800,000 = استلام فوري - Semi Finished - دبـل فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في تاج سيتي

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٠٥٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند ايستشاير فى التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري كورنر Trible Viewبدفعة استلام 2,400,000

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة+ AC'S علي ال90 دايركت قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري - تشطيـب مودرن - فيو على النادي

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ١٥٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند ايستشاير فى التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ٢٦١ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 35% بجاردن مميزه50 متر استلم فوري شقه 130متر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 64م لقطه للبيع بكمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب High End طراز أوروبي ( جاهزة للمعاينة )

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٩٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في تاج سيتي بافضل فيو واقل سعرفي السوق

    Nile Real Estate logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 140م بحري بفيو landscape بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2,600,000 = Double Hieght + صف أول لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,700,000 = Trible Highet + صف أول لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستون بارك التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستون بارك التجمع الخامس بالتفسيط

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٬٣١٩ جنيه/متر مربع