عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 24

2,124 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٤٠٠ جنيه

    فوري! اميز شقه متاحه علي System باقل سعر+موقع مميز

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه بكمبوند امارا قسط ع 10س قرب الAUC

    متصدر

    GCR Developments logo image

    امارة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٩٢٬٢٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه بين ستيت و سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب10% مقدم واستلام قريب امتلك دوبلكس بكمبوند ايفوار

    متصدر

    GCR Developments logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٩٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من المالك في كمبوند جايد متشطبة تكملة اقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2,800,000 بينتهاوس 230 م+روف(كورنر) تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بنتهاوس بروف فيو مفتوح لاند سكيب قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٢٧٬٩٦٩ جنيه

    شقة 156م بحري فيو VIP علي landscape امام kempinski

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع بمقدم واقساط فيو مميز

    Nile Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٢٠٢٬٧٩٩ جنيه

    بنتهاوس بفيو علي landscape and lagoon استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٨٢٩٬٧٢٢ جنيه

    دوبلكس متشطب High end واستلام فوري بفيو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٥٠٧٬٦٧٢ جنيه

    فيلا 280م بفيو مفتوح علي واجهتين استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٢٧٬٩٢٢ جنيه

    شقة فيو landscape و prime location امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٢٧٬٩٦٩ جنيه

    شقة 127م بحري متشطبه High end وتسليم فوري بفيو VIP

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقسط علي10سنين شقة للبيع(3غرف+3حمام)في ستون بارك

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٤٢٬٧٢٩ جنيه

    شقة بحري متشطبه ultra modern استلام فوري بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٤٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٧٩٬٠٠٠ جنيه

    بالقسط علي10سنين شقة للبيع علي شارع التسعين مباشرة

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب فندقى استلام فورى على شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكن مصر أرض المعارض موقع مميز جدا

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن فى تاج سيتى باقل سعر شقة للبيع (3غرف\ 2 حمام)

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فورى بأقل سعر فى السوق

    Makanak Investments logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 2,1 مليون شقة متشطبة 161 متر في هايد بارك

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك شقه 133م فى تاج سيتى

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر دوبلكس استلام فوري في ديستركت 5 التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 64م فيو حمام سباحة للبيع- كمبوند قطامية جيت

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع