عقارات للبيع في التجمع الاول من المالك مباشرة, صفحة 4

1,767 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٢٣٤٬٧٩٧ جنيه

    شقة للبيع في جاردن ريزيدنس هايد بارك بتقسيط

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٩٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٣٤٬٧٩٧ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك جاردنبمساحة مميزة وتقسيط

    Capital Lords Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٩٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٣٤٬٧٩٧ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك جاردنبمساحة مميزة وتقسيط

    Capital Lords Real Estate logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٩٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٨١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة للبيع في هايد بارك جراند بارك

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع في هايد بارك التجمع الخامس بإطلال

    Capital Lords Real Estate logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣١٩ متر مربع

    ١١٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه في بارك كورنر بالتشطيب ڤيو لاند سكيب !!

    Makanak Investments logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٦٨٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الاستلام فوري تصلح للاستثمار او اسكن من المالك

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ومتسلمه من المالك وعليها تفاوض في زايد1

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أو الإيجار في هايد بارك تشطيب سوبر لوكس

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    معايا شقه 140من المالك متسلمه ومتشطبه فيو اند سكيب

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    معايا شقه بحري استلام فوري فيها تفاوض لسرعه البيع

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب المالك - موقع مميز جدا -فيو رائع - سعر لقطه

    Edge Real Estates logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري عليها تفاوض من المالك اصيل متشطبه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط جاهزه لسكن الفوري | بجانب نادي الصيد

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه لسكن الفوري من المالك الاصيل علي دبل فيو

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف جنه اكتوبر علي فيو لاند سكيب جاهزه للسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م ف جنه زايد جاهزه للسكن الفوري بفيو مميزجدا

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ف جنه زايدم المالك مباشر شقه بحري صريح

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو غير مجروح ف جنه اكتوبر من المالك مباشر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متبقي عليها قسطين فقط بأعلي نسبه تميز

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل داخل أحد المشروعات السكنية الراقية

    La Costa For Real Estate logo image

    ذا فاليز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب المالك في ميفيدا موقع مميز

    One Estates Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب المالك في ميفيدا موقع مميز

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٦٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل باقي عليها 355 الف اقساط فقط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٠٬٧٧٢٬٨٩٢ جنيه

    إس فيلا ميدل للبيع في سراي استلام فوري وتقسيط

    Capital Lords Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤١٬٤٣٤ جنيه/متر مربع