عقارات للبيع في التجمع الاول من المالك مباشرة, صفحة 3

1,767 عقارات أخرى
  • 2

    شقة

    ٤٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ريسيل في O West – من المالك مباشرة

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٣٩٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة للاستلام في O West – موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش بمدينتي ارضي بحديقه ع اكبر وايد جاردنb10

    Dream Homes Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك المباشر كامله التشطيب

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع|على محور السادات|بجوار شيل أوت|أول سكن

    We Comm logo image

    البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة امتلك شقة بجاردن 45م بالسعر القديم في أورجامي

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص على الجولف مباشرة في اب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٦٨٠ متر مربع

    ٢٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فv-levelم المالك مباشر جاهزه للسكن فوري

    Property Group logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري ف جنه اكتوبر بسعر قابل للتفاوض م المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥١٠٬٢٥١ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة للبيع السريع فى سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٦٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أستديو50م -4 حمامات سباحه-عقد اخضر- تقسيط 36شهر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتقسيط علي 10 سنوات -استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ثاني نمرة من شارع التسعين الرئيسي مباشرة

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم واقساط 12سنة شقتك ع طريق السويس مباشر

    Summit Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية بعائد بالدولار قسط أقل من إيجارك

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش رفاهية الفيلات في شقة بجاردن خاص

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري بالتقسيط من المالك مباشر

    Property Group logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ف نيوم سعر خاص قابل للتفاوض البسيط من المالك

    Property Group logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري من المالك اصيل علي لاندسكيب+الروف

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بسعر لقطه من المالك مباشرة استلام فوري

    Property Group logo image

    شارع الحي الثالث, الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق - شقة مفروشة بالكامل كمبوند ازاد

    Pro-Homes logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع 162 متر في مدينة الرحاب القاهرة الجديده

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٤٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف ثاني على البحر - تشطيب المالك في لافيستا3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة للبيع في هايد بارك التجمع الخامس

    Capital Lords Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة في البروج تشطيب المالك موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٣٬٩٧٧ جنيه/متر مربع