عقارات للبيع في التجمع الاول من المالك مباشرة, صفحة 6

1,767 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند سرايSARAI بفيو مباشر على الـ Club

    Sonic For Real-Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 92م بجوار السوق الشرقي بعض التشطيبات

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في الرحاب بحمام سباحة نموذج Y

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٣٧ متر مربع

    ١٠٧٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 من المالك مباشرا متشطبة بالكامل ماونتن فيو

    Pro House logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦١٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام | ليك فيو بوتيك

    متصدر

    NIFE Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ٩٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حديثة 180 متر في شارع عبد العزيز جاويش الدقي

    Good Deals logo image

    شارع عبد العزيز جاويش, ميت عقبة, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١١٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع دابل فيو بموقع مميز داخل كمبوند سراي

    Sonic For Real-Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم واقساط 12سنة شقتك ع طريق السويس مباشر

    Summit Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس بسعر لقطه فى لافيستا الباتيو اورو

    Sonic For Real-Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٥٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بفيو رائع وبسعر مميز جدا بالحي التاني

    شارع الشيخ الشعراوي, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بسعر مميز المرحلة الرابعة بجوار بوابة 13

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م تحميل قديم تشطيب هاي سوبر لوكس

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل م المالك 140م ف بلس جيت جاهزه للسكن الفوري

    Property Group logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م سوبر لوكس فيلل السابع

    شارع عبد المنعم رياض, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح م المالك مباشر خالصه اقساط وصيانه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف جنه اكتوبرناصيه بحري صريح جاهزه لسكن الفوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ف جنه زايد بفيو غيرمجروح جاهزه لسكن فوري

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ ف الشيخ زايد جاهزه للسكن الفوري

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشرة في مارينا مراسي | شقة بالفرش

    Aqarpedia For Resale logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميجا فيلا كور أند شيل | ليان ريزيدنس

    متصدر

    NIFE Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٤١٦ متر مربع

    ٧٤٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حياه ريزيدنس فيلا مستقلة متشطبة على التسعين الشمال

    حياة ريزيدنس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعه 706 خطوات لشارع النوادي والخدمات بحري

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميجا فيلا صف أول جولف | قطامية ديونز

    متصدر

    NIFE Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بمدينتي تشطيب الترا سوبر لوكس

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تيامو سيتي

    تيامو سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع