عقارات للبيع في التجمع الاول من المالك مباشرة, صفحة 10

1,767 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام شقة في ديستريكت 5 للبيع من المالك

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز بحري بالكامل فى ديستريكت 5

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس اقساط بسعر لقطة الساحل الشمالى Playa north

    Sonic For Real-Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشرة للبيع اقساط ٥ سنين

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشرة للبيع اقساط ٥ سنين

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشرة للبيع اقساط ٥ سنين

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بسعر محروق في كمبوند ريحانة التجمع

    Sonic For Real-Estate logo image

    ريحانا فيلاز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريه لافيستا باي إيست استلم فورا فيلا منفصله متشطب

    Property Hills  One logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٤٨٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك تاون هاوس فوري كمبوند ليان سعر مميز

    Property Hills  One logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بنتهاوس من المالك كمبوند ستون ريزيدنس

    Property Hills  One logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٢٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك قريه ازها توين هاوس فوري تشطيب كامل

    Property Hills  One logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٨٩٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 203 متر امامي غيو مفتوح للبيع من المالك

    أميرة الشروق logo image

    المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب الاونر للبيع في ميفيدا افنيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باطلالة مميز متشطبة للبيع في ماونتن فيو

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل م المالك فى سوديك إيست Sodic East

    Sonic For Real-Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا حديثة التشطيب، بتشطيبات أنيقة، وموقع متميز

    Residia logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع فى الحى الثالث

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن من المالك فى ماونتن فيو

    Sonic For Real-Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٤٦٬١١٧ جنيه

    بالتقسيط شقة بسعر لقطه في بكمبوند سراي Sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٣٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للسكن فى كمبوند iCity نيو كايرو

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام من المالك فى سراى امام مدينتى

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٥٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٩٥٬٣٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقة لقطه فى ماونتن فيو آي سيتي- 6 أكتوبر

    Sonic For Real-Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إي فيلا للبيع بتشطيب كامل وتكييفات في ماونتن فيو

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3bd متشطبه استلام فوري من المالك جرين 5

    Selection Code logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة لقطة تشطيب كامل 232م في هاب تاون

    Good Deals logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧٤٬٦٧٦ جنيه/متر مربع