عقارات للبيع في التجمع الاول من المالك مباشرة

1,767 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في B6 فيو الاستريب مول خالصة تشطيب خاص 103م

    Rikaz logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٢٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢٨٩ متر بكمبوند ميفيدا إعمار

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٧٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب الترا سوبر لوكس بفيو مفتوح بتسهيلات

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بجاردن فى كمبوند سراي SARAI

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل فى كمبوند ذا سكوير جاهزة للسكن

    Sonic For Real-Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٨٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع برايم لوكيشين فى MV-ICITY نيو كايرو

    Sonic For Real-Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكمله اقساط Z-Villa جاهزة للاستلام فى كمبوند سراي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقساط للبيع فى تاج سلطان بكمبوند تاج سيتى

    Sonic For Real-Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٤٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند راقي بالتجمع الخامس القاهرة

    Next Level Properties logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 153م تشطيب كامل بفيو مميز بمدينتي تقسيط

    Aqar Misr logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٥٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده شقه متشطبه بالكامل تشطيب مالك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع داخل كمبوند لايت سيتي الأندلس فور

    El Hefny Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة فى باتيو اورو التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة بجوار نادي الصيد الدقي فيو مفتوح

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من المالك مباشره في السياحية الرابعة - 6

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري ف بلس جيت جاهزه للسكن الفوري م المالك

    Property Group logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4غ استلام فوري ريسيل أقل من سعر الماركت

    Summit Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٥٦٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 204م في بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٤٦٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله استلام فورى قسط اقل من المدفوع فرصه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين-عقد اخضر-تقسيط 36شهر-10دقائق للدهار

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك 191 متر استلام فوري

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٦١٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة تشطيب المالك للبيع فى ستيلا هليوبوليس

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا هليوبوليس, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب تشطيب المالك - في ميفيدا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٣٢٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك مباشرا بيع الشقه لدواعي السفر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي المفتاح من مالك اصيل متشطبه بجوار نادي صيد

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع