شقق للبيع بالتقسيط في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 25

1,161 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٧٬٣٤٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان ف ارقي كمبوندات التجمع

    Creative Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م للبيع برايم لوكيشن باقل سعر ف ذا ايكون

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع ستوديو فرش راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد بمقدم 100الف فقط بالتقسيط حتي 10سنوات

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 100 الف بالتقسيط حتي 10سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط بمقدم 100 الف وبالتقسيط حتي 10سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد وبمقدم 100الف بالتقسيط حتي 10سنوات

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% بالتقسيط حتي 8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه برايم لوكيشن في الجولدن سكوير بقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة130م بجاردن بحرى امام المطار مقدم1.1مليون

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي باميز و ارقى موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة 188متر بأميز موقع لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٤٤٬٠٨٥ جنيه

    بأقل سعر للبيع ستوديو تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨١٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 بنظام تقسيط

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للمعاينه بجوار المطار من MNHD+ قسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت للبيع شقة تشطيب راقي اميز موقع

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت للبيع شقة تشطيب راقي

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعرها 22% شقه جاهزه تشطيب كامل بالمطبخ+ACs

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزة للسكن في روك فيرا بالتجمع وبقسط10س

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٠٢٬٧٧٧ جنيه

    باقل سعر شقة 132م بحري فيو مفتوح علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة في كمبوند MALIV بالتجمع +قسط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة على محور محمد نجيب - تقسيط ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربلكس في Lush Valley تطوير City Edge باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في ماونتن فيو تقسيط 9 سنين بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل فى مايان - تقسيط ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع