شقق للبيع بالتقسيط في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 21

1,161 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في التجمع من لافيستا تقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٩٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع + روف تقسيط على 10 سنين في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع من لافيستا في التجمع السادس تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٩٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٢٢٬٧٠٠ جنيه

    شقة بحري علي واجهتين بفيو lagoon واستلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٦٤٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه 3 غرف نوم بمقدم و فرصة تقسيط مريح

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٩٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بتشطيب فاخر مباشره على لاندسكيب- 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٥٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قبل زيادة الاسعار شقة للبيع فى تاج سيتى ( 3 غرف )

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى موقع مميز وفتره سداد على 8سنوات استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب التجمع واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.85 مليون شقه ارضى بجاردن 166م أمام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٦٦٬٩٦٠ جنيه

    اخر شقة استلام فوري بالتقسيط علي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٦٦٬٩٦٠ جنيه

    اخر شقة استلام فوري بالتقسيط علي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع تشطيب كامل باقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188م نص تشطيب تمر حنه دقايق من التسعين

    Envigo Real Estate logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٧٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة بالتكيفات والمطبخ مع تقسيط 5 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٨٢٬٣٨٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل سعر مش هيتكرر اميز لوكيشن في التجمع

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي بفيو ساحر ع اللاجون والحديقه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٣٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة بنصف السعر في سراي مع اطلاله علي اللاجون.

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى+ جاردن استلام فوري بجوار AUC بفيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,000,000 = شقة 154م استلام فوري كورنر بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بجوار AUC-بحري بفيو خيالي+ Large Garden

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٨٢٦٬٦٥٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع فى موقع مميز واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٦٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس بأميز و ارقى موقع لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ١٠٠٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو بأميز و ارقى موقع تشطيب راقي

    Square real estate logo image

1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١٠٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة تشطيب راقي لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٩٬٤٨٩ جنيه/متر مربع