شقق للبيع بالتقسيط في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 27

1,161 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو 1.1 – تقسيط

    New Capital Home. logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في كمبوند District 5بالتجمع الخامس

    Sonic For Real-Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام شهور تقسيط ع10سنين-10د من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع شقة تشطيب راقي باميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل كورنر بالتقسيط برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه بالتقسيط ريسيل تشطيب كامل اوبن فيو

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو مميز في بالم هيلز نيو كايرو 3%مقدم

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار تشطيب كامل -تقسيط ١٠ سنين في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 114م فـ قلب التجمع امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٣١٣٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع 12سنه امتلك شقه 129م فيو ع الجولف ف تاج سيتي

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٤١٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم 118,000 مقدم من بالم هيلز فى العاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٢٢٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة شقة غرفتين فيو واجهتين امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣١٬٩٩٨٬٠٠٠ جنيه

    مجمع زيد إيست تشطيب كامل

    Remax Today logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢١٧٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 77م مع الحكير متشطبه بالكامل بتسهيلات حتي8سنين

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبل فيو Full privacy + GARDEN تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٤ م جاهزة للتسليم دفعة أولى بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨١٢٬٩٧٧ جنيه

    شقه بحري فيو خيالي علي landscape علي شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٨٢٥٬٢٠٠ جنيه

    من المالك لسرعة البيع شقة في Lake View التجمع

    views investment logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٥٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام شهور تقسيط ع10سنين-10د من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف دقايق لـ شارع التسعين على الطريق الدائري

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٧٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٩١٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط 10 سنين شقة فـ قلب التجمع بجوار الـ AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٧٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بأميز لوكيشن بالتجمع السادس وبقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مفروشه الاجهزه في كمبوند ستون ريزيدنس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم علي طريق السويس بجوار المطار بأقساط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة فى ليك فيو التجمع اقل مقدم+تقسيط 4 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٥٬٣٣١ جنيه/متر مربع