شقق للبيع بالتقسيط في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 24

1,161 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٬٥٢٧٬٩٦٩ جنيه

    شقة 156م بحري فيو VIP علي landscape امام kempinski

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٧٬٩٧٢ جنيه

    شقة بجاردن تسليم فوري واخده VIP لوكيشن بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري ارضي بجاردن تريبل فيو - بواجهة بحري

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز نيو كايرو استلام قريب

    Selection Code logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في الباتيو اورو بسعر خاص

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع ف ذا ايكون التجمع\تقسيط ع 10 سنين

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة لا تتكرر شقة على شارع الشويفات الرئيسي

    Smart Location Group logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بالتقسيط استلام فوري بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٩٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة جاهزة لاستلام في سوديك فيليت

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٢٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 225م مع جاردن 22م بمقدم 10% وتقسيط 8 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٨م بموقع مميز في الباتيو أورو استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه تشطيب راقي بأرقي موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن بمقدم1.85 مليون امام مطار القاهره

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمقدم 5%، تقسيط على 8 سنوات التجمع

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٣١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم ارضي بجاردن تقسيط 8 سنوات في القاهرة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٠٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٦٥٧٬٩٤٤ جنيه

    استلم شقتك الان ف كمبوند AZAD

    Creative Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه بجوارAUC و بمقدم 2.45مليون فيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل تشطيب راقي استلام فوري بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم بسيط وقسط علي 7سنوات

    Creative Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام 2028 - بالتقسيط ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سوان ليك - 10 سنوات تقسيط - استلام 2028

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام سنه - 10 سنوات تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٦٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتقسيط علي 10 سنوات -استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٣ جنيه/متر مربع