شقق للبيع بالتقسيط في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 29

1,161 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند المراسم التجمع الخامس

    El Hady Real Estate Investment logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر بجاردن دقايق من هايد بارك بالتجمع+مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى تاج سيتى بموقع مميز بدون مقدم قسط حتى 12سنه

    Platinum Properties logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩١٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٤٤٤٬٣٩١ جنيه

    شقة بموقع مميز بدون مقدم وتقسيط حتى 12 سنه

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٩٠٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 10% مقدم برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 320 الف شقة جاهزه علي السكن تقسيط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة لاستلام بجاردن خاص في ماونتن فيو اي سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع 176م في ذا ايكون بالتجمع الخامس

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م للبيع في ذا ايكون امام هايد بارك مباشرة

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمباوند azad–بجوار الجامعة الامريكية

    Selection Code logo image

3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بدون مقدم + 12س تقسيط في تاج سيتي

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في موقع متميزة باقساط تصل حتي 10 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين في موقع مميز باقساط حتي 10 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحده بوقع متميز و اقساط تصل حتي 10 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    وفر 3مليون وامتلك شقتك كاملة التشطيب بكمبوند مايان

    New Home for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    وفر 3مليون وامتلك شقتك كاملة التشطيب بكمبوند مايان

    New Home for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أمضى العقد واستلم شقتك متشطبة بكمبوند مايان

    New Home for Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    لقطة بكمبوند مايان شقة بحرى فيو لاندسكيب ولاجون

    New Home for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع التجمع الخامس كمبوند بروميناد

    Town River logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كمبوند جاردن هايتس النيابه العامه

    Town River logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٨٨٬٢٥٠ جنيه

    استلام فوري-شقه متشطبه بالكامل-تقسيط يصل ل10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند لاش فالي بمقدم5%و

    Creative Real Estate logo image

3

    2

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤٥٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف بسعر الكاش فـ التجمع امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٥٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقة 3نوم بالتجمع بأقل سعر وتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ف كمبوند البتيو اورو ف قلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع