عقارات للبيع بالتقسيط بدون مقدم في مصر, صفحة 6

1,682 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غ بحديقة 99م بدون مقدم واقساط 12سنة ف أورجامي

    Summit Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف نوم متشطب سي فيو تقسيط 6سنوات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3غرف للبيع دقايق من التسعين وبدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٤٩٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة في طلاله تقسيط 15 سنه بدون مقدم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٢٠٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا S-Villa تشطيب كامل بخصوصية تامة وحديقة خاصة

    New Avenue Real Estate logo image

5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بدون مقدم بأقل سعر بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    مدينة الرسيل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري تشطيب كامل بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢١٥٬٤٨٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٢١٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقه 2نوم مع وادي دجله بالمستقبل سيتي

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع تشطيب كامل بدون مقدم علي 7 سنين

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٤٥٬٩١٧ جنيه

    امتلك الآن في سهل حشيش بدون مقدم وقسط على 6 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه 160م للبيع بخصم 50% كاش في تاج سيتي

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة بجوار Hyde parkمقدم0%بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بدون مقدم(135متر) بسعرلقطه بفيو بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق فرصتك مع اكبر مطور و بدون مقدم لفتره محدوده!!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب - بدون مقدم و تقسيط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه 2نوم متشطبه بجوار الحي الدبلوماسي قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٦٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ازها الساحل بدون مقدم و اقساط / 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم فيلا متشطبة 4 غرف بأطلالة بحر !!

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم فيلا متشطبة 4 غرف بأطلالة بحر !!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٣٤٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للسكن او الاستثمار في التجمع وبدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا متشطبه مع ماونتن فيو بالعاصمه بقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ١١٦٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع امام مطار القاهرة - كمبوند تاج سيتي

    متصدر

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر اقل سعر شالية على البحر من اوراسكوم بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٥٬٨٨٧ جنيه/متر مربع