عقارات للبيع بالتقسيط بدون مقدم في مصر, صفحة 11

1,683 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك تاون هاوس دبل فيو بتقسيط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب فاخر بدون مقدم و تقسيط على 10 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠١٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه مجهزه بدون مقدم على 10 سنين لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك160م كمبوندجريك تاون بدون مقدم بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك117 كمبوند جريك تاون بدون مقدم بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك117م كمبوندجريك تاون بدون مقدم بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب للبيع بطلالة مميزه علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شاليه متشطب مطل علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع مطل ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بدون مقدم توين فيلا صف اول ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم شاليه للبيع باطلالة علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وبدون مقدم فيلا متشطبة صف اول علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب أستلام فوري مع ماونتن فيو قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٩٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحر ولاجون مباشرة بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شاليه بإطلالة ساحرة وفيو مفتوح بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحر ولاجون مباشرة بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطله ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك90م كمبوند جريك تاون بدون مقدم بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو رد هيلز – أناقة عملية وعائد إيجاري مرتفع

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه متشطب علي البخر بعرض 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع علي البحر متشطبه بدون مقدم0%

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر متشطب باقساط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٦٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع علي البحر متشطبه باقساط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2غرف ع البحر بدون مقدم واطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع