عقارات للبيع بالتقسيط بدون مقدم في مصر, صفحة 4

1,682 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز فى ازها متشطب بدون مقدم قسط حتى 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري تشطيب كامل بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢١٥٬٤٨٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم سي فيو تشطيب كامل تقسيط 6سنوات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كالال - شاليه 2 نوم متشطب سي فيو تقسيط 6سنوات

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٧٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة صف اول لاجون بدون مقدم وقسط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك بنتهاوس دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك بنتهاوس دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم شاليه 2 غرف متشطب وإطلالة بحر ٨ سنوات!!!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٢٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم شاليه 2 غرف متشطب وإطلالة بحر ٨ سنوات!!!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٢٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع باطلالة علي البحر واللاجون0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطله ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحر ولاجون مباشرة بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطله ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحر ولاجون مباشرة بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شاليه بإطلالة ساحرة وفيو مفتوح بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا 3غرف علي البحر بافضل لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم شاليه للبيع فى راس الحكمه LYV من جيتس

    Egypt Best Properties logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس على البحر للبيع بدون مقدم لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٣٥٬٥٧٥ جنيه

    شاليه بموقع مميز للبيع في lyv بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٧٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين صف اول لاجون بدون مقدم قسط حتى 8 سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متشطبة في سوديك ايست بدون مقدم 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق سوديك ايست متشطبة كاملة بدون مقدم علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٦٬٢٧٣ جنيه/متر مربع