عقارات للبيع بالتقسيط بدون مقدم في مصر, صفحة 5

1,682 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات متشطبة في سوديك ايست بدون مقدم 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس اما مطار سفنكس بدون مقدم قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٩٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم وأقساط 12سنه امتلك شقه متشطبه للبيع-نيست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بالبحر بامتلاك شاليه بدون مقدم فى نيو جونة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا على البحر فى نيو جونة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر الاحمر بدون مقدم فى نيو جونة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلتك متشطبة بأطلالة بحر وبتقسيط 8 سنين ؟!

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٤٧٣٬٢٥٠ جنيه

    اكبر فيو لاجون بحرى وبدون مقدم وعلى 8 سنوات اقساط

    Corporate Deals logo image

    لا هاسيندا, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩٦٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر وحدة متاحة بالدور الثالث المتكرر بخصومات حصرية

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم بدون مقدم بقلب التجمع +اقساط على 15سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٩٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ MV4 متشطب بـ 0% مقدم وقسط على 7 سنين

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١١٬٩٢٨٬٣٧٢ جنيه

    بدون مقدم استلم فيلتك فوري وقسط علي10سنين ف التجمع

    متصدر

    Selection Code logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٦٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٨٣١٬٢٨٧ جنيه

    أمتلك شقتك بدون مقدم علي أطول فتره سداد

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٥٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٥٩٢٬٤٣٥ جنيه

    شقه بدون مقدم بمجتمع متكامل بكومباوند تاج سيتي

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم وقسط ع12 سنه شقتك ف كمبوند مميز ف التجمع

    Property Hills... logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم وقسط ع12 سنه شقتك ف كمبوند مميز ف التجمع

    Property Hills... logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم وقسط ع12 سنه شقتك ف كمبوند مميز ف التجمع

    Property Hills... logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم وقسط ع12 سنه شقتك ف كمبوند مميز ف التجمع

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم وقسط ع12 سنه شقتك ف كمبوند مميز ف التجمع

    Property Hills... logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم وقسط ع12 سنه شقتك ف كمبوند مميز ف التجمع

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم وقسط ع12 سنه شقتك ف كمبوند مميز ف التجمع

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٦٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع في افضل كمبوند في شارع النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك واحده 119م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم واقساط 12سنة شقتك ع طريق السويس مباشر

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غ بدون مقدم واقساط 12سنة فيومميزع طريق السويس

    Summit Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع