عقارات للبيع بالتقسيط بدون مقدم في مصر, صفحة 29

1,683 عقارات أخرى
  • 18

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحر ولاجون مباشرة بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطله ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حياة راقية تبدأ من شاليه على البحر بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أوريجامي جولف تاج سيتي - تقسيط ١٢ سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بدون مقدم في أوريجامي جولف تاج سيتي

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 135 متر متشطب بالكامل بدون مقدم وقسط ع

    Property Hills  One logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١٠٩٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٤ غرف بموقع متميز بدون مقدم - قسط شهري ١٠٠

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٤٨ م غرفتين - بدون مقدم تقسيط يصل ل ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥١٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ م غرفتين - بدون مقدم تقسيط يصل ل ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٧٢٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف نوم و ليفينج بحري بالتقسيط بدون مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٤ غرف بموقع متميز بدون مقدم - قسط شهري ١٠٠

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ م غرفتين بدون مقدم تقسيط يصل ل ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطل علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة و جاهزة للاستلام في MV4 مقدم 0% علي 10

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك فيلا جاهزه للاستلام في التجمع بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك فيلا جاهزه للاستلام في التجمع بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك دوبليكس جاهز استلام في التجمع بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع