عقارات للبيع بالتقسيط بدون مقدم في مصر, صفحة 33

1,650 عقارات أخرى
  • 17

    تاون هاوس

    ١٦٬١٠٥٬٨٢١ جنيه

    بدون مقدم استلم تاون هاوس كورنر متشطب في M.V

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم0% شاليه علي البحر في ازها راس الحكمه قسط 10س

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم0% شاليه علي البحر في ازها راس الحكمه قسط 10س

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس أزها فيو لاجون وأقساط 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم0% شاليه علي البحر في ازها راس الحكمه قسط 10س

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١١٨ متر مربع

    ١٦٣٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيو أزها | تشطيب كامل 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيو أزها | تشطيب كامل 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 10 سنين شاليه صف 1 في ازها راس الحكمه مقدم 0%

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٢٥٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شاليه صف 1 في ازها راس الحكمه قسط 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شاليه صف 1 في ازها راس الحكمه قسط 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٤٠٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شاليه صف 1 في ازها راس الحكمه قسط 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شاليه صف 1 في ازها راس الحكمه قسط 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٥٧٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 0% بنتهاوس صف 1 في ازها راس الحكمه قسط 10سنين

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شاليه صف 1 في ازها راس الحكمه قسط 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ١٤١٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك وحده علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك دوبلكس علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شالية علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك وحدة علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شالية علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٨٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك باطلالة بحرية كاملة اقساط تصل الي8 س

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦٦٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك باطلالة بحرية كاملة اقساط تصل الي8 س

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٥٤ متر مربع

    ٥٢٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 53م بأقل سعر وأطول فتره سداد 12سنة بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع