عقارات للبيع بالتقسيط بدون مقدم في مصر, صفحة 28

1,683 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٥٨٬٠٦٩ جنيه

    سهل حشيش 1 غرفة إطلالة بحر استثمار البحر الأحمر

    Rook Estate logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم بأقل سعر وبدون مقدم فيROCK YARDبشيراتون

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٣٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب مع ماونتن فيو جاهز للسكن+بدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقة بجاردن 0%مقدم في لاميرادا بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٧٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 62م رأس الحكمة - كومباوند أزها

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٧٨٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بأقل سعر فى ازهى على البحر بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا دايركت على اللاجون اقساط 8س!!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل بدون مقدم] أطول فترة سداد

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في The Harv الشيخ زايد القديمة | مقدم 0%

    Selection Code logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام سنتين في الشيخ زايد الجديده

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع – استلام فوري – بدون مقدم

    Selection Code logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دايركت على اللاجون و بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز قريب من البحر و بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بدون مقدم صف اول عاللاجون راس الحكمة

    why solutions logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فى سولانا بدون مقدم و قسط على 10 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلتك 4غرف صف اول بتقسيط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلتك 4غرف صف اول بتقسيط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك بيت فندقي بتقسيط على 10 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شاليه بإطلالة ساحرة وفيو مفتوح بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطله ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شاليه بإطلالة ساحرة وفيو مفتوح بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع