عقارات للبيع بالتقسيط بدون مقدم في مصر, صفحة 26

1,683 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع امام اكاديمية الشرطة بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٨٬٧٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه بالجولدن سكوير بدون مقدم+قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    مسكن نوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١١٩٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف في تاج سيتي علي طريق السويس بتقسيط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 145م بدون مقدم وقسط على 10 سنين في Lugar

    Promax Property Investors logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦١٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم فيلا 280م ف كمبوند فاخر وقسط يصل ل 9سنين

    Property Hills... logo image

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم فيلا 280م ف كمبوند فاخر وقسط يصل ل 9سنين

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم فيلا 280م ف كمبوند فاخر وقسط يصل ل 9سنين

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم فيلا 280م ف كمبوند فاخر وقسط يصل ل 9سنين

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم فيلا 280م ف كمبوند فاخر وقسط يصل ل 9سنين

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم فيلا 280م ف كمبوند فاخر وقسط يصل ل 9سنين

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بدون مقدم وقسط يصل ل 9سنين بسعر 18,200,000

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم متشطبة لوكس بفيو على حمام سباحة بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بدون مقدم بأميز قطعه ارض بقلب المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 120م جاهزة للمعاينة مقدم 0%بالمستقبل+قسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦١٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه 2غرف على بعد خطوات من البحر

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فى سولانا بدون مقدم و قسط على 10 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم + 12س تقسيط سنوديو للبيع في التجمع الاول

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ماونتن فيو 4 تشطيب كامل بمقدم 0%

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٨٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٨٬٩٦٤٬٦٧٣ جنيه

    بدون مقدم استلم فوري تاون هاوس في haciendaعلي12سنه

    Selection Code logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٢٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن 3 غرف في ازها الساحل الشمالي باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهزة للمعاينه مع مصر ايطاليا بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٤٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس بإطلالة بحرية للبيع بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شاليه بإطلالة ساحرة وفيو مفتوح بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع