شقق فاخرة للبيع في هايد بارك نورث, راس الحكمة, صفحة 16

13,517 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة في افينوز ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 108 متر للبيع ف كمبوند قطاميه جيت

    Ring Road Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأعلي عائد ايجار للأجانب في قندق عالبحر مباشرة

    Relax Red Sea logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه غرفتين متشطبه جاهزه تقسيمه مميزه بالجراج

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع متشطبة في موون ريزيدنس

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٧ متر مربع

    ٨٠٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز تطل على النافورة للبيع في ذا فيو

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من مدن الاماراتية الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٠٥٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مرحلةTulwa اول مرحلة ساكنة داخلO West

    Rokn Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو ع البحر متشطبة في العلمين الجديدة باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو علي البحر متشطبة 145م في مزايرين العلمين

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م جليم (بحر مباشر)-تشطيب الترا لوكس

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة – تاج سيتي، تاج سلطان فيو رائع بسعر مغرى

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل 5% مقدم على 11سنه شقة للبيع فى كمبوند ريفرز

    Square Real Estate logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في علي جاردن في مدينتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتهاوس فى كيان تشطيب كامل استلام فوري على 4 سنين

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل | ويست جولف امتداد | 300م للبيع

    Property Network logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    268 متـــــــــر على بحيرة كورنر تسليم فوري بالفرش

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في سوان ليك ريزيدنس إيريس

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٠٩٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م للبيع بالتقسيط في هايد بارك- Hyde Park

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٩٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو حمام سباحة واستلام فوري -هايد بارك

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للإيجار – ماونتن فيو هايد بارك | أول سكن

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٦٣٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شلالات الهمبرا- استوديو بتصميم عصري

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شامل الجراج والصيانة - استلام فوري في 90 أفينيو

    Next Door Consultancy logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٥٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165متر متشطبة فى زيد ايست أقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 200م بالجراج في كمبوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع