شقق فاخرة للبيع في هايد بارك نورث, راس الحكمة, صفحة 18

13,517 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٧٬٣٢٥٬٧٠٠ جنيه

    وحدة 176م بيتا ريزيدنس حدائق اكتوبر طريق الفيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤١٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوان ليك ريزيدنس القاهرة الجديدة متشطب

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٣٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز سعر شقة للبيع في بيت الوطن 190 م

    El-Nemr LTD logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240 م في بيت الوطن بسعر مش هيتكرر تاني

    El-Nemr LTD logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو رائع و موقع مميز كمبوند دجلة جاردنز

    Master Key logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٦٧٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن حجز قديم 108م في B14علي جاردن بالتقسيط

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 4 غرف | مقدم 2,5 مليون | رأس الحكمة | فوري

    Evergreen Properties logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري استيديو فى ابراج زد باطلاله مفتوحه

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٣٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بسرايات المعادي هاي ديلوكس

    Al Nile Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بسرايات المعادي هاي ديلوكس

    Al Nile Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٨١٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفتين بمساحة 77 م وحياة راقية قرب الشيراتون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمساحة 83 م وحمامات سباحة عصرية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٨١٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في غرفتين بمساحة 77 م بعائد إيجاري قوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣١٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بمساحة 83 م في موقع استراتيجي بمبارك 6

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٨١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين بمساحة 77 م بمبارك 6

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    احجز 3 غرف بمساحة 108 داخل مشروع متكامل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز 3 غرف بمساحة 135 م وتصميم عملي فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بمساحة 108 م بالقرب من أهم الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في 3 غرف بمساحة 135 م وفرصة استثمارية قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف بمساحة 108 م وإطلالة شارع في مبارك 6

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٥٬٠٩٣ جنيه

    احجز وحدتك 137 م واستمتع بأرقى حياة في الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 57 م مع روف فاخر وإطلالة بانورامية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠١٬٤٠٠ جنيه

    امتلك غرفة واحدة 67 م مع سبا وروف فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٣٣٬٧٥٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 135 م واستمتع بحياة راقية على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نص تشطيب للبيع في نيو جيزه كارنل بارك

    Western House logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٠٬٦٢٧ جنيه/متر مربع