شقق فاخرة للبيع في هايد بارك نورث, راس الحكمة, صفحة 19

13,517 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نقل عفش مجاني- موقع جيد - أقل سعر

    Premier Group logo image

    شارع 217, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيلات الامن العام

    Grey Parrot Realty logo image

    كمبوند الأمن العام, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرفه نوم لوكيشن مميز جولف فيو

    ERE logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180م 2 نوم ارضي مع جاردن اوبن فيو

    ERE logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بحديقه بفيو علي المدينه بحري بالكامل

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٣٤٧٬٦٨٠ جنيه

    شقة بموقع مميز جدا علي الاندسكيب باقساط علي 8 سنين

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مباشر علي الاندسكيب شقة باقل مقدم و اقساط 8 س

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م بحري صريح | موقع مميز | اقساط غلي 8 سنين

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٤٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقة بفيو مميز علي الاندسكيب

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات ف زايد 153م في الكارما كاي

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٧٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة فى سولانا ايست مقدم 5% و قسط على 9 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 268م B3مدينتي وايد جاردن فيو استلام بسعر لقطه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٥٤٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 2027 شقه 3غرف بالتكييفات والمطبخ بقلب زايد

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٦٩٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر ف كريك تاون شقة ارضي بجاردن

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬١٧٢٬٣٢٠ جنيه

    أفضل سعر شقة في ليك فيو ريزيدنس 2

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٥٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كورنر خلف Club House | District 5

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٢٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كورنر بحري مميزة بجوار مول جاردن 8

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٩٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة لقطة بكمبوند ديستريك فايف مراكز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٨٠٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٣٥٬٩٥٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطة شقة NEO Gardeens | Wadi Degla Dev

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطة دور اول | كمبوند District 5 Marakz

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 191متر في إيستاون موقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٢٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة للبيع شقة | 245m² ع فيو مساحات خضرا راقي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للإيجار في كايرو فيستيفال سيتي – Aura

    Laucienda For Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه غرفتين بمقدم 3% واقساط ل 12 سنه ف باديه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٥٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٢٦٬٩١٠ جنيه

    شقه للبيع في سراى استلام سنه بسعر لقطه

    S signature logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣١ جنيه/متر مربع