شقق فاخرة للبيع في هايد بارك نورث, راس الحكمة, صفحة 14

13,517 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٧٢٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 163م فيلدج ويست موقع مميز لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٨٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجديده 190م 3 غرف طوب احمر

    حى اللوتس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط لاندسكيب فيو بأرقي واميز موقع

    Square Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في  ارقي شوارع دجلة المعادي - شارع 231

    Chances Real Estate logo image

    شارع 231, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بمساحة كبيرة للبيع مفروش بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٤٥٤ متر مربع

    ١١١٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م للبيع في بالم هيلز كابيتال جاردنز –

    Next Door Consultancy logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٨٦٬٧٩٥ جنيه

    شقة 2 غرفة 118 متر ألداو هايتس الغردقة

    Knight properties logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٥١٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط يصل ل10 سنين في 122م متشطبه SIAC

    Promax Property Investors logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٨٧٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن راقي في أميز لوكيشن بالحي التاسع

    شارع الجامعة, الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في زد وست اقل سعر في الماركت

    I-Move logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٢٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬١٧٣٬٤٠٠ جنيه

    ستوديو 43 متر على البول والممشى الغردقة

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالتين للبيع في أليجريا ريزيدنس

    Beltone logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٧ متر مربع

    ١٢٣٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة - استلام فوري وتشطيب كامل في 90 أفينيو

    Next Door Consultancy logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٩٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة في O West فيو مميز

    Inn Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٣٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ف الماركت شقة تشطيب راقي فيو لاندسكيب

    Square Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الرفاهية فى شقة ارضى بحديقة فى امبرفيل

    plan-B logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط لاندسكيب فيو بأرقي واميز موقع

    Square Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣١٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة178م للبيع ويست كلاي اكتوبر مقدم10%قسط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    ويست كلاي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥١٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بسعر مميز مساحة 175متر , ويستريدج

    Real Vision logo image

2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 163م تحفة الترا+ارضي بجاردن استلام فوري متسلمه

    Property Group logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٢٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م استلام فوري فى كمبوند ساكن على أرض الواقع

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف في سولانا الشيخ زايد باقل سعر في المشروع

    Western House logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقة بجاردن 3 غرف نوم O'west by Orascom

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز ٣ غرف جاهزه للسكن تشطيب سوبر لوكس

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع