شقق فاخرة للبيع في هايد بارك نورث, راس الحكمة, صفحة 12

13,518 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن راقي في الحي الإسباني بالعاشر من رمضان

    Feeds logo image

    الحي السادس والعشرون - الحي الإسباني, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن راقي في الحي الإسباني بالعاشر من رمضان

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن راقي في الحي الإسباني بالعاشر من رمضان

    Feeds logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالكامل فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك علي واصلة دهشور استلام فوري مع 124متر حديقة

    Crafters Real Estate logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٧٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى امام مول مصر بدون اوفر بسعر الطرح

    Crafters Real Estate logo image

    جرين لاند, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو تشطيب كامل للبيع في سيتي جيت وقسط 10 سنين

    Elshams Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من النوادر بـ بريفادو مدينتي 101م+50م جاردن مستلمه

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥٥٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في بريفادومدينتي 178م فيو مباشرع بحيرة

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار وسكن مميزة في تاج سيتي – أورجامي جولف

    clear scope logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٦١٬٠٥٨ جنيه

    احجز وحدتك متشطبه بمقدم 5% واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فورى متشطبة بالكامل في سوديك فيليت

    I-Zone logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٥٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٥٧٬٨٥٠ جنيه

    5% مقدم تقسيط على 15 سنه شقة للبيع فى كمبوند ريفرز

    Square Real Estate logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع بكمبوند ماونتن فيو اي سيتي التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 181م لاجون فيو في ليك فيو 2

    Premier Property logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ليك فيو ريزدنس مفروشة تشطيب فاخر

    شركة البحيري جروب logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م للبيع في كمبوند تريو جاردنز

    Spade consultancy logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٥ متر مميزة للبيع استلام فوري الهضبة الوسطى

    Ahmed Yasser Group logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق جديدة بالكامل فى عمارة جديدة مساحات مختلفة

    Guides Real Estate logo image

    ميدان اسوان, العجوزة, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148م فيو بحيرات بكمبوند ميريسا

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فى افضل موقع احجز وحدتك بمقدم 5% _ الباتيو ريفا

    IRTKAZ logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% احجز وحدتك فى الباتيو ريفا بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م تشطيب سوبر لوكس موقع متميز ماونتن فيو

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة باقل مقدم متشطبه على اطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٥١٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 64% شقة متشطبة كمبوند طلالة هليوبولس الجديدة

    Z Investments For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع