بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 35

3,076 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز قطامية اكستينشن

    Akar Town Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بحمام سباحة في حياه ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    حياة ريزيدنس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة 1090 متر للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة أرض 1600متر للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كاملة التشطيب للبيع في فيلار ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1100متر كاملة التشطيب بحمام سباحة في لاريف

    Akar Town Real Estate logo image

    لا ريف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في قطامية هيلز

    Akar Town Real Estate logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر للبيع بإطلالة جولف – ميراج سيتي – فوري

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بحمام سباحة وجاردن بموقع مميز بأقل سعر

    why solutions logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحديقة الخلفية 500م - موقع مميز بالقرب من النادي

    رابح للتسويق العقاري logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 542 م بسعر أقل من سعر السوق في swan lake

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٤٢ متر مربع

    ١٣٢٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى مدينتى فيلا 4 غرف نوم رئيسية نموذج B 615م

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله بحمام سباحه ريسيل في قطاميه ديونز

    ERE Investments logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون 500م متشطب في ميفيدا- بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 542 م بسعر أقل من سعر السوق في swan lake

    AK Circle logo image

6

    6

    ٥٤٢ متر مربع

    ١٣٢٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة على البحيرة للبيع في القطامية

    New Avenue Real Estate logo image

7+

    7

    ١٬٠٨٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندالون ببرايفت بول ريسيل جاهزه للمع

    Property Hills  One logo image

7

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٧٬١٩٣٬٨٩٥ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في قطاميةديونز صف أول مميز

    Element Estate logo image

6

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٧٧٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1000م الترا سوبر لوكس-اميز لوكيشن في سوان ليك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت توين هاوس 530متر-ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا 600متر-نص تشطيب باقل سعر في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون راقيه للبيع فى بالم هيلز بفيو جاردن

    Conquer Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥٠٤ متر مربع

    ٧٣٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون 500م متشطبه في ميفيدا -استلام فوري

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 540م متشطبه في سوان ليك قطاميه

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله في مفيدا متشطبه 500متر

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع