بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 33

3,077 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٩٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة في ميراج سيتي، القاهرة الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٨٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قطامية ديونز بسعر مميز نصف مفروش

    Premises logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – مدينة الشروق

    RE/MAX 1st Choice logo image

    المجاورة السابعة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    7

    7+

    ٧٠٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في حياة ريزيدنس تشطيب كامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    الحياة ريزيدنس, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ٤١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ستون بارك – بموقع مميز

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥١٠ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع في بالم هيلز فيو رائع بسعر مغرى

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٣٨ متر مربع

    ٩١٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع في ستيلا هليوبوليس

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ستيلا هليوبوليس, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    5

    4

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٥٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | الرحاب – | نموذج X

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج القصر للبيع في مدينتي نموذج B

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ستاندالون 580م الرحاب2 بجوارافنيومول

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٩٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع ف كايرو فيستيفال ستى

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٨٧ متر مربع

    ١٥٧٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ارخص من سعر السوق لسرعة البيع فيو لاند سكيب

    Capital Broker logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠١٢ متر مربع

    ٦٩٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بجاردن استلام فوري و فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    فاونتين بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٩٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أسوار ريزيدنس – فيو رائع جدا

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٥٣٣ متر مربع

    ٨٠٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا B في واتر واي للبيع استلام فوري علي البحيره

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واى فيلا, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا C موقع مميز علي البول مباشره باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٦٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز قطامية فيو مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

7

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سوان ليك ريزيدنس القاهره

    Masar Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٨٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب فورى كمبوند عايش بكل خدماتك ادارة هايد بارك

    Q Sequoie logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٣٥ متر مربع

    ١١٢٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن وبأقل سعر

    Spade consultancy logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كالقصر فاخره مدينتى 7 غرف بحمام سباحه جاهزه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول جولف أستلم فيلا 5 غرف – بالتقسيط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٦٤٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول جولف أستلم فيلا 5 غرف – بالتقسيط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٦١٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة Type C للبيع بالم هيلز التجمع

    Aqarpedia For Resale logo image

6

    5

    ٥١٦ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا الترا لوكس بالفرش للبيع في أب تاون كايرو

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٦٨٧ متر مربع

    ١٢٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع