بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 34

3,077 عقارات أخرى
  • 20

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك هايد بارك فيو مفتوح - اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٦٥٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا مستقلة Type C للبيع في بالم هيلز

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشبطه بالكامل و الاجهزه مع حمام سباحه خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    مول كليف التجمع الخامس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع في مدينتي مفروشة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 2000م متشطبة بالكامل بموقع مميز بالتجمع الأول

    East wing logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كاملة التشطيب للبيع في النرجس 2

    New Avenue Real Estate logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٤٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 580 م للبيع في كمبوند ليك فيو - التجمع الأول

    Property Network logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٨٠ متر مربع

    ٣٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Palm Hills New Cairo – Type C

    Beltone logo image

6

    7+

    ٥١٩ متر مربع

    ٨٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كتامية ديونز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٣٧ متر مربع

    ١٧٨٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا فى ليك فيو DUSIT 620 متر بحمام سباحة

    MD Signature logo image

6

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ١١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فخمه متشطبه بحديقه موقع مميز-بلاجيو

    IRTKAZ logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٥٨ متر مربع

    ٧٩٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو كمبوند متشطبه بالكامل

    KAMF logo image

5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٠٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند ذا ليك فيو تصميم فاخر

    KAMF logo image

4

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٠٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قطاميه ديونز علي الجولف

    Premises logo image

7+

    7+

    ١٬٠٢٥ متر مربع

    ١٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مباشرة على البحيرة – سوان ليك ريزيدنس

    Next Door Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧١٧ متر مربع

    ٧٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 670 متر متشطبة بحمام سباحة خاص ليك فيو DUSIT

    MD Signature logo image

6

    7

    ٦٧٠ متر مربع

    ١٧٧٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 500متر ريسيل في ميفيدا- بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

6

    6

    ٧٧٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا v2 بيزمنت لوكيشن متميز للبيع في cfc 690 متر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٦٩٠ متر مربع

    ١٠١٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون بتشطيب فاخرة جاهزة للسكن فورا في CFC

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

7

    7

    ٦٩٠ متر مربع

    ١١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 750م مباني للبيع في ميفيدا فيوز - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في القاهرة الجديدة

    Akar Town Real Estate logo image

    مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا مستقلة 700 متر للبيع في موون فالي1

    Akar Town Real Estate logo image

    مون فالي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بحمام سباحة للبيع في جاردينيا سبرنجز

    Akar Town Real Estate logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٧٣٠ متر مربع

    ٨٧٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة كاملة التشطيب للبيع في بيلاجيو

    متصدر

    Akar Town Real Estate logo image

6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع