بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 28

3,076 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٧١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا ستاند الون بموقع مميز جدًا

    Spade consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ١٬٠٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٢٣١٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم ٢٩ مليون فيلا كبيرة باقل اجمالي موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٧٥ متر مربع

    ٧٥٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 25 فيلا ف سعاده بموقع مميز للغايه

    Edge Real Estates logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٦٢٥ متر مربع

    ١٠٥٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬١٢٣٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بسعر لقطه لاستاند الون في سعاده

    Edge Real Estates logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – قطامية ديونز | القاهرة الجديدة

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٨٥٠ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افخم فيلا مستقلة فاخرة جدًا نموذج Zأكبر مساحة

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥١٨ متر مربع

    ١٠٠٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة600م- علي الجولف-Katameya Heights

    AK Circle logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٥٢٠م للبيع فيو لاندسكيب وحمام سباحة بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندلون للبيع بفيو مفتوح وسعر مغري جدا

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز مع بدروم و5 غرف في كايرو فستيفال .

    متصدر

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ١٠٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع بموقع مميز اقساط تصل الي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز بسعر لقطة فيو مميز

    Nile Real Estate logo image

6

    7

    ٦١٠ متر مربع

    ٨٦٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع في مدينتي علي الجولف مباشرا 6 نوم

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فوري بسعر لقطة في بيلاجيو

    IRTKAZ logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج Z | مسبح خاص | 850م² أرض | 4 ماستر

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥١٦ متر مربع

    ١٢٥٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله او صف علي الجولف موقع مميز ديونز

    Eviča logo image

5

    7

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند الحياه ريزيدنس التجمع الاول

    Town River logo image

    حياتى ريزيدنس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه فيلا استلام فوري و اقل سعر و موقع متميز

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالرحاب2 فيلا مستقلةz تشطيب خاص حمام سباحه

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥١٥ متر مربع

    ١٢٦٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز باقل سعر في الماركت

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

5

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بأقل سعر للبيع في فيوز 2

    One Estates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٤٠ متر مربع

    ٢٨٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بالتقسيط في كايرو فيستفال

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميفيدا تشطيب فاخر أفضل لوكيشن لقطة

    Egypt Best Properties logo image

7

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لاندسكيب فيو أفضل لوكيشن أقل سعر 7 غرف

    Egypt Best Properties logo image

7

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي البحيرة بموقع متميز - كايرو فيستيفال سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٦١٨ متر مربع

    ١٠٥٬١٧٧ جنيه/متر مربع