بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 24

3,076 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٣١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول على الجولف - قطامية ديونز

    LevelA logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٥٠٠ متر مربع

    ١٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول على الجولف - قطامية ديونز

    LevelA logo image

5

    5

    ١٬٤٣٠ متر مربع

    ١٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع - تشطيب كامل - قطامية ديونز

    LevelA logo image

6

    6

    ٩٨٧ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كورنر + بنتهاوس - ميفيدا التجمع الخامس

    LevelA logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٤٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله اول صف علي الجولف بحمام سباحه سعر مميز

    Eviča logo image

7+

    7+

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ١٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالحي الأول التجمع الخامس

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع رقم 12, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع بكايرو فيستفال علي4س اقساط.

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٣ متر مربع

    ١٢٩٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة للبيع في سيتي جيت

    Global Marketing Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند سبرينج – مدينة الشروق

    New Home Investment logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مميزة بحمام سباحه للبيع بمدينة الشروق

    New Home Investment logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه فيلا مستقله للبيع سكارليت في سوان ليك ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٤٢ متر مربع

    ١٢٢٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ستاندالون 575 ناصيه الرحاب هيلز استلام

    الرحاب المرحلة السادسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 775م الدور علي شقتين متشطبه لقطه سكن او استثم

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٧٥ متر مربع

    ٣٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 9,800,000 استلم فوري فيلا نموذجB حجز قديم

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    4

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند سعادة القاهرة الجديدة

    KAMF logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا احسن موقع في هايد بارك علي مساحة خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٦٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله باطلاله علي الجولف في القطاميه ديونز

    Elegant Home logo image

6

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون صف اول علي الجولف للبيع في قطاميه ديونز

    Elegant Home logo image

7

    6

    ١٬٠٧٠ متر مربع

    ١٨٧٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 4 طوابق صف اول علي الجولف في ديونز

    Elegant Home logo image

7+

    7+

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ١٣٤٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بتشطيبات فاخرة مع حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب ومفروشة بالكامل - ايميرالد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    اميرالد بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تتكون من بيزمنت طابق أرضي و أول و بنتهاوس

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للغاية بتشطيبات مميزة و حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فستيفال سيتى الفطيم بمسبح خاص و أرقى تشطيب

    Prospero Properties logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بسعر محروق في كمبوند ريحانة التجمع

    Sonic For Real-Estate logo image

    ريحانا فيلاز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع