بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 32

1,896 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع لعشاق الفخامة والرقي والذوق الكلاسيكي

    Master Key logo image

    المنصورية, حي الهرم, الجيزة

    4

    4

    ١٬٨٤٧ متر مربع

    ٢٤٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بالكامل في ذا ستيتس سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٢٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – ذا كراون، بالم هيلز

    Houses and More For Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٩٣١ متر مربع

    ٥٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في افضل لوكيشن في كمبوند نوفيلا للكارما

    Crown Stone Realty logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٥٨٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع بإطلالة مباشرة نيو جيزة (آيفوري هيلز)

    I-Move logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استيتس سوديك فيلا مستقلة مميزة للبيع

    West Field Property Consultancy logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٦٤ متر مربع

    ٧٨٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برينسس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٧٠٦ متر مربع

    ٩٩٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيرواي آيلاند للبيع – نيو جيزة (ديستريكت وان)

    I-Move logo image

4

    4

    ٦٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبه عالمفتاح بالشيخ زايد بموقع مميز جدا

    CBE New Homes logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٧٣٩ متر مربع

    ٧٤٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر في الماركت في باديا بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بحمام سباحه في سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر فيلا استلام فوري بحمام سباحة في الكارما 4

    Property  Hills. logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٨٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بكمبوند رويال سيتي الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٧٩٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 516 متر فيو الجولف استلام فورى قسط 6سنين

    property hills Elite logo image

6

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 516 متر فيو الجولف استلام فورى قسط 6سنين

    property hills Elite logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٩٠٦ متر مربع

    ٩٩٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٤٩٢٬٧١٩ جنيه

    فيلا للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ١٬١٠٩ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مقدم واقساط مساحة: 649متر ذا كراون بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

4

    4

    ٦٤٩ متر مربع

    ٧٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٦ متر مربع

    ١٣٦٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥١٨ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في زا كراون للبيه تايب 1- فيو لاجون

    Home Select for real estate logo image

6

    7

    ٩٨١ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر مميز فى نوفيلا الكارما امام بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7+

    ٥٤٤ متر مربع

    ١١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع