بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 29

1,898 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في جراند هايتس – فيو مميز

    Remax Westway logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٦٥٣ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٣٥٬٠٠٠٬٠٠١ جنيه

    فيلا فندقيه بتشطيبات خمس نجوم للبيع والايجار مدد

    Nile House For Real Estate logo image

    جرانة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٤٬٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع او ويست وايت- اوراسكم

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٤٢ متر مربع

    ٥١٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج F للبيع او ويست وايت- اوراسكم

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ذا استيتس سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٥٩٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل للبيع في كمبوند الكارما بجانب لافيستا

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٤٥ متر مربع

    ١٠٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٢٣٢٬٥١٠ جنيه

    وان استوري فيلا للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٣٣ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد استلام فوري مع اكبر مطور في مصر

    Western House logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج Dللبيع او ويست وايت- اوراسكم

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٤٢ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع او ويست وايت- اوراسكم

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة موقع مميز جدا

    Flip logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فوري في جيرا الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٧٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلا اوبن فيو في جولف اكستنشن بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على الجولف وبتشطيب فاخر في الربوة

    Property  Hills. logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٨٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في أليجريا

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كينجز رينج 2 – نيو جيزة

    Buyerside logo image

5

    6

    ١٬٢٩٠ متر مربع

    ٥١٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – جاردينيا بارك 1

    Buyerside logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل بحمام سباحة فى سوان ليك اكتوبر دبل فيو

    متصدر

    CBE New Homes logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٤٣ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 7 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فيو علي البيحره باقل سعر في الماركت

    متصدر

    The Way logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع