بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 36

1,896 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٩٠٥ متر مربع

    ٩٩٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – Allegria سوديك | فيلا مستقلة فاخرة

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شفيلا مستقله للبيع 370م كمبوند اكتوبر هيلز 2

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    اكتوبر هيلز, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة اول صف جولف للبيع في نيو جيزة

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٧٧٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٥ متر مربع

    ١٣٦٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى تاون هاوس 539م امام مول مصر قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٩ متر مربع

    ٥٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٩٨٢٬٢٢٢ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن للبيع في كليوباترا امام اركان

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    6

    ٥٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر بحمام سباحة - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    standalone for sale in allegria prime location

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة الصف الأول علي الجولف للبيع في نيوجيزه

5

    5

    ٨٧٠ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥١٥ متر مربع

    ١١٦٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥١٧ متر مربع

    ٨١٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ون ستوري فيلا 6غرف+7حمام+بيسين 3دق من بيفرلي هيلز

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٨٧ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ون ستوري فيلا 6غرف+7حمام+بيسين 3دق من بيفرلي هيلز

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٨٧ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مع بيزمنت اويست- موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقل على جولف للبيع في نيو جيزه

5

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٣٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج Dللبيع او ويست وايت- اوراسكم

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٨٤٢ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالجيزة علي النيل

    El Sherif logo image

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    7+

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في كمبوند ريحانة 6 أكتوبر طريق الواحات

    Driven Properties logo image

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس صف أول جولف في كمبوند الربوة

    Driven Properties logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٩٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 630م كمبوند بيفرلي هيلز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فوري – فيلا بموقع مميز علي الجولف للبيع

    REV Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا منفصلة علي الجولف مباشرا في اليجريا

    Adagio Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٢٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل فخمة استلام فوري للبيع في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٧٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا علي الجولف مباشر في كمبوند الجريا

    Adagio Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٣٥٠ متر مربع

    ١٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع