بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 31

1,896 عقارات أخرى
  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٧ متر مربع

    ١٣٦٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة مباشرة على الجولف في Palm Hills

5

    4

    ١٬١٨٩ متر مربع

    ٩٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة مباشرة على الجولف في Palm Hills

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ١٬١٨٩ متر مربع

    ٩٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة مباشرة على الجولف في Palm Hills

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ١٬١٨٩ متر مربع

    ٩٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة مباشرة على الجولف في Palm Hills

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ١٬١٨٩ متر مربع

    ٩٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة مباشرة على الجولف في Palm Hills

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ١٬١٨٩ متر مربع

    ٩٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥١٧ متر مربع

    ١١٦٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط فيلا للبيع في الشيخ زايد بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط فيلا للبيع في الشيخ زايد بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥١٩ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا581 م بحمام سباحة استلام فورى بمقدم 5 مليون

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٨١ متر مربع

    ٨٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 700 متر مفروشه بالكامل استلام فورى بموقع مميز

    Roots Development logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا581 م بحمام سباحة استلام فورى بمقدم 5 مليون

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٨١ متر مربع

    ٨٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا581 م بحمام سباحة استلام فورى بمقدم 5 مليون

    جايتس برابف, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٨١ متر مربع

    ٨٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 550 متر برايم لوكيشين نصف تشطيب في ألجريا

    The X Site For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا581 م بحمام سباحة استلام فورى بمقدم 5 مليون

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٨١ متر مربع

    ٨٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله - فيو مفتوح

    X Hub logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر مساحة للفيلا في باديا بسعر 16.2 مليون

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٥٠٨ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة -موقع مميز - تشطيب كامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشيخ زايد. .

    Pyramids for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الجريا الشيخ زايد

    Pyramids for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ٨٠٨ متر مربع

    ٩٢٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في دريم لاند .

    Pyramids for real estate logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٣٣ متر مربع

    ٤٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشيخ زايد. .

    Pyramids for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالم هيلز أكتوبر 750م أرض

4

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن وفيو مفتوح فيلا للبيع بالحي التاسع

    Master Key logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٧٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع