بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 37

1,896 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٢٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في كمبوند الجريا صف اول جولف

    Adagio Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٣٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كمبوند رويال سيتي

    I-Move logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون متشطبة اكبر مساحة ارض واميز لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7+

    ٦٢٩ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فلات فيلا ببيزمنت علي مساحات خضراء واسعة وبحيرات

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٣٦ متر مربع

    ٨٩٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باطلالة علي مساحات خضراء واسعة وافضل سعر

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٢٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ببيزمنت في جولف اكستنشن - بالم هيلز

    Home Select for real estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف اول علي الجولف بموقع مميز

    Home Select for real estate logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٩٦٣ متر مربع

    ١٢٤٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة فيلا للبيع في ذا كراون -بالم هيلز

    Home Select for real estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف بجوار مول العرب | مقدم2.6مليون او كاش18

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف بجوار مول العرب | مقدم2.6مليون او كاش18

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف بجوار مول العرب | مقدم2.6مليون او كاش18

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف بجوار مول العرب | مقدم2.6مليون او كاش18

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفخم فيلا في زايد بتقسيط على 10 سنوات مقدم 5%

    Apart Real estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٩٣٦ متر مربع

    ١٢٢٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٤ متر مربع

    ١٠٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥٦٢ متر مربع

    ٧٨٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برنسيس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٧٠٤ متر مربع

    ٩٩٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٩٠٤ متر مربع

    ٩٩٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل تطل ع الجولف والبحيرة والاهرامات

    The Way logo image

7

    7

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز فى ذا كراون | أقساط

    The Way logo image

6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ضخمة ببدروم خاص بموقع مميز في جولف اكستنشن

    The Way logo image

6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل بموقع مميز جدا على الجولف

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على ارض 1000م | استلام فورى صف اول على الجولف

    The Way logo image

5

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٤٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٤٨ متر مربع

    ١٢٤٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مباشرة على اللاجون مع خصم الكاش 50٪

    Apart Real estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٠٦ متر مربع

    ١٤١٬٩١٤ جنيه/متر مربع