بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 30

1,898 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع او ويست وايت- اوراسكم

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٧ متر مربع

    ١٠٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون سوبر لوكس بموقع وفيو مميز-بيفرلي هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون سوبر لوكس بموقع وفيو مميز-بيفرلي هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٥١ متر مربع

    ٧٣٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٦٥ متر مربع

    ٧٧٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برينسس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٧٠٧ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٩٠٧ متر مربع

    ٩٩٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إستلام فوري للبيع في رويال سيتي, الشيخ زايد

    REV Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٦٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وان استورى للبيع في أليجريا، الصف الأول من الجولف

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر فيلاا 600م5غرف استلام فوري فيولاجون الان

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٣١٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بكمبوند الجريا صف اول جولف وبحيره

    Adagio Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالتشطيب في حي الدبلوماسيين الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    الدبلوماسيين, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه فيلا ريسيل مستقلة لوكيشن مميز - كورنر

    Gate real estate marketing logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٢٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مميزه كاملة التشطيب بحمام سباحة

    Roots Development logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٠٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمطبخ مجهز بالكامل بجراج وحدائق خضراء واسعة

    Roots Development logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا مستقله 649م للبيع في ذا كراون

    Driven Properties logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٦٤٩ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحه كبيره في برايم لوكيشن في كمبوند باديا

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون في ذا كراون المرحلة التالتة

    The Way logo image

5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في الريف الأوروبي – الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • فيلا - 8 غرف نوم - 6 حمامات للبيع في مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فيلا للبيع بكمبوند الشروق التوسعات الشرقية

    مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    6

    ٥٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٧ متر مربع

    ١٣٦٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة مباشرة على الجولف في Palm Hills

5

    4

    ١٬١٨٩ متر مربع

    ٩٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة مباشرة على الجولف في Palm Hills

5

    4

    ١٬١٨٩ متر مربع

    ٩٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة مباشرة على الجولف في Palm Hills

5

    4

    ١٬١٨٩ متر مربع

    ٩٬٢٥١ جنيه/متر مربع