بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 25

1,898 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    BIG VILLA SWIMMING POOL GARDEN FOR SELL IN ZAYED

    Egy Nile Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة بموقع متميز جدا على الجولف ف نيو جيزة

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كمبوند رويال هيلز 550م

    رويال هيلز, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ف سوديك لوكيشن مميز بسعر 4 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٦٥ متر مربع

    ٧٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ف سوديك لوكيشن مميز بسعر 4 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٦٥ متر مربع

    ٧٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٩٥٩٬٧٥٣ جنيه

    اميز فيلا للبيع فى كايرو جيت بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا جاهزة للمعاينة فى جولف فيو-بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٧٠٥ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، فيلا بإطلالة مزدوجة للبيع، دفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة كبيرة بمقدم و اقساط استلام فورى

    Brokers Hub logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٨٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر ممتاز لسرعة البيع قريبة وصلة دهشور الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

    الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استلام فوري جولف فيو في نيو جيزة

    I-Move logo image

5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استلام فوري صف اول جولف في نيو جيزة

    I-Move logo image

5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٦٣٥٬٨٩٢ جنيه

    استلم الان فيلا 565م من سوديك-5مليون مقدم او كاش52

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأجهزة المطبخ ووحدات المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٧١٨ متر مربع

    ٤٨٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبة استلام فوري في كايرو جايت

    I-Move logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٣١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل مستقل زاوية بمساحة 650 م مربعًا، جاهز للسكن

    Rokn Real Estate logo image

4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فريدة من نوعها كرمه 4 بجوار اليجريا

    Rokn Real Estate logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبة استلام فوري في كايرو جايت

    I-Move logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٤ متر مربع

    ٢٠٩٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فيو جولف للبيع في نيو جيزة

    I-Move logo image

5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الربوة بحمام سباحة متشطبة بالكامل

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فيو جولف للبيع في نيو جيزة

    I-Move logo image

5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع -كمبوند الربوة - فيو الجولف بحمام سباحة

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع في نيو جيزة

    I-Move logo image

5

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فوري مع بالم هيلز

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا صف اول ع الجولف بفيو مميز ارقي موقع

    Square Real Estate logo image

5

    5

    ٧٨٠ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع