بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 35

1,207 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف غرب سوميد 660م

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 536م خلف مول العرب مقدم3.5مليون توتال21مليون

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٦٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 536م خلف مول العرب مقدم3.5مليون توتال21مليون

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٦٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 536م خلف مول العرب مقدم3.5مليون توتال21مليون

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٦٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بسعر مميز في كمبوند جراند هايتس

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٨٠ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع داخل كمبوند جراند هايتس 6 اكتوبر

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٥٣ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في او ويست 6 اكتوبر

    Hussien Farahat logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥١٢ متر مربع

    ١١٠٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل | ارض 2500م | موقع مميز

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ١٢٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف + بحيرة في نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

7

    7

    ١٬٥٠٧ متر مربع

    ٨٦٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٢٩ متر مربع

    ١٢٢٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره536م+372م جاردن استلام قريب باقل مقدم.

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | توين هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٥٢ متر مربع

    ٩٩٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٩١٧ متر مربع

    ١٠٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٦١٦ متر مربع

    ١٠٥٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع كمبوند الريم ريذيدنس - 6 اكتوبر

    DMG logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨١٦ متر مربع

    ١٣٤٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بحمام سباحه للبيع بكمباوند الكارمه 4

    Crafters Real Estate logo image

5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع على المحور مباشرة غرب سوميد لسرعه البيع

    Revalo Real Estate logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | توين هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٥٥١ متر مربع

    ٩٩٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٩١٦ متر مربع

    ١٠٩٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع صف اول بحيره من غير اوفر-7غرف

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٩٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥٥٩ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٦٤٥ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٢٨ متر مربع

    ١٢٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع