بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 13

1,207 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون في ذا كراون المرحلة التالتة

    The Way logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في الريف الأوروبي – الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ضمن السعر العادل – 3 فيلات كبيرة

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فيلا - 8 غرف نوم - 6 حمامات للبيع في مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فيلا للبيع بكمبوند الشروق التوسعات الشرقية

    مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    6

    ٥٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5 فيلات كبيرة (مساحة أرض 1,000 م)

    Residia logo image

6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٧ متر مربع

    ١٣٦٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة مباشرة على الجولف في Palm Hills

5

    4

    ١٬١٨٩ متر مربع

    ٩٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة مباشرة على الجولف في Palm Hills

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ١٬١٨٩ متر مربع

    ٩٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة مباشرة على الجولف في Palm Hills

5

    4

    ١٬١٨٩ متر مربع

    ٩٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة مباشرة على الجولف في Palm Hills

5

    4

    ١٬١٨٩ متر مربع

    ٩٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة مباشرة على الجولف في Palm Hills

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ١٬١٨٩ متر مربع

    ٩٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥١٧ متر مربع

    ١١٦٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط فيلا للبيع في الشيخ زايد بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط فيلا للبيع في الشيخ زايد بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥١٩ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر مساحة للفيلا في باديا بسعر 16.2 مليون

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٥٠٨ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة -موقع مميز - تشطيب كامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في دريم لاند .

    Pyramids for real estate logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٣٣ متر مربع

    ٤٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالم هيلز أكتوبر 750م أرض

4

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – ذا كراون، بالم هيلز

    Houses and More For Real Estate logo image

5

    4

    ٩٣١ متر مربع

    ٥٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع بإطلالة مباشرة نيو جيزة (آيفوري هيلز)

    I-Move logo image

3

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥٦٤ متر مربع

    ٧٨٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برينسس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٧٠٦ متر مربع

    ٩٩٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيرواي آيلاند للبيع – نيو جيزة (ديستريكت وان)

    I-Move logo image

4

    4

    ٦٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع