بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 18

1,207 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع في مجمع سيتي فيو 2400 متر ارض

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ١٬٩٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٤ متر مربع

    ١٣٦٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥١٤ متر مربع

    ١١٦٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند جولف السليمانية استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    جولف السليمانية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة جزئية على الجولف - مالك جاد، ضمن السعر العا

    Residia logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥١٦ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 779.4 – للبيع – بكمبوند جاردينيا 2

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جاردينيا سبرنجز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ٧٧٩ متر مربع

    ٤٧٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبه بحمام سباحه زايد الريف الاوروبي

    Vida Solutions logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥١٤ متر مربع

    ٣١٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 580م كمبوند جراند هايتس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 540م كمبوند بالم فيلا(موقع مميز)

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 580م كمبوند نيوم اكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 521م كمبوند برينسيس (موقع مميز)

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    برنسيس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    6

    ٥٢١ متر مربع

    ٤٠٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع لوكيشن مميز جدا في الريف الاوروبي

7+

    7+

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف جاردن330م خلف مول العرب مقدم 2.6م-كاش18م

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف جاردن330م خلف مول العرب مقدم 2.6م-كاش18م

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف جاردن330م خلف مول العرب مقدم 2.6م-كاش18م

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف جاردن330م خلف مول العرب مقدم 2.6م-كاش18م

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع مع حمام سباحه وجاكوزي في سيتي فيو

    Teleo For Real Estate logo image

6

    5

    ٧٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-7 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٥٥٩ متر مربع

    ١٢١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نوع A للبيع في ذا كراون

    Blocks logo image

6

    7

    ٥٦٣ متر مربع

    ٨٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول جولف-بدروم وروف-الأرض 2300م-مباني1800م

    Properties-Today.com logo image

7+

    7+

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بقسط يصل 10 سنوات بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٧٥٢ متر مربع

    ١٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 550متر بكومبوند الياسمين جرين لاند

    Guides Real Estate logo image

    كمبوند الياسمين, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٦٤٢٬٩٦٢ جنيه

    فيلا نص تشطيب جاهزه للسكن بسعر مغري امام مول اركان

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    6

    ٥٠٨ متر مربع

    ٣٦٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 650م للبيع بغرب سوميد موقع مميز المجاوره التا

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع