بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 12

1,207 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٦٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كينجز رينج 2 – نيو جيزة

    Buyerside logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ١٬٢٩٠ متر مربع

    ٥١٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – جاردينيا بارك 1

    Buyerside logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل بحمام سباحة فى سوان ليك اكتوبر دبل فيو

    متصدر

    CBE New Homes logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٤٣ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 7 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فيو علي البيحره باقل سعر في الماركت

    متصدر

    The Way logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع او ويست وايت- اوراسكم

    متصدر

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كمبوند مينا جاردن سيتي

    Zein for real estate logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٩٣ متر مربع

    ٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٥٧ متر مربع

    ١٠٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا الحزام الاخضر البوابه الاولى امام مدخل زايد 5

    Zein for real estate logo image

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٥ متر مربع

    ٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٦٥ متر مربع

    ٧٧٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برينسس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٧٠٧ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٩٠٧ متر مربع

    ٩٩٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بدروم و ثلاث ادوار وروف غرب سوميد ٦ اكت

    Zein for real estate logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٠٦٠ متر مربع

    ٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر فيلاا 600م5غرف استلام فوري فيولاجون الان

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٣١٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه فيلا ريسيل مستقلة لوكيشن مميز - كورنر

    Gate real estate marketing logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٢٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5 فيلات كبيرة (مساحة أرض 1,000 م)

    Residia logo image

6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمطبخ مجهز بالكامل بجراج وحدائق خضراء واسعة

    Roots Development logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا مستقله 649م للبيع في ذا كراون

    Driven Properties logo image

4

    5

    ٦٤٩ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحه كبيره في برايم لوكيشن في كمبوند باديا

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع