بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 10

1,207 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بحمام سباحة وبيت ضيوف

    Homy Real Estate logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٨ متر مربع

    ١٠٢٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون للبيع متشطبه في سوان ليك شيخ زايد

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٦٦ متر مربع

    ٧٧٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برينسس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٧٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٩٠٨ متر مربع

    ٩٩٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض بموقع مميز إطلالة ع البحيرة | سعر قابل للتفاوض

    The Way logo image

5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٢٬٨٥٧ جنيه

    فيلا 536جاردن 372م ربع سنوي742الف او كاش18 مليون

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتصميم مميز | مبنية ومتسلمة | صف اول ع الجولف

    The Way logo image

5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ارض 1000متر | صف اول على الجولف | مقدم واقساط

    The Way logo image

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع متميز جدا وبإطلالة واسعة على الجولف

    The Way logo image

6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع في أرقى كمبوندات اكتوبر

    Inspire Homes logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 250 م للبيع بكمبوند ساندرويني - زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    سانتوريني, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٥١١٬٢٠٠ جنيه

    أكبر ستاندالون في ذا كراون – بالتقسيط

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7+

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٠٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلتين ستاند ألون في ذا كراون – بالتقسيط

    Residia logo image

6

    7+

    ٦٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مع تقسيط – جولف إكستنشن – سعر عادل

    Residia logo image

7

    7+

    ٥٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باكبر مساحه في كمبوند سوان ليك ويست

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 750م في لافيدا البستان – التوسعا

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    لافيدا البستان, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٤٧١ متر مربع

    ٢٣٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 500م علي اللاجون في سوان ليك حسن علام

    Abrag Real Estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف للبيع بأقل سعر في نيو جيزة

    The Way logo image

7

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض للبيع صف اول جولف فى نيو جيزة - 55 مليون كاش

    The Way logo image

6

    5

    ٧٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فوري من المالك في جولف فيوز بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٧٠٥ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة مميزة وافضل لوكيشن في كمبوند سوان ليك

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه لفيلا 501متر استلام فوري باديه توتال13.9

    متصدر

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٠١ متر مربع

    ٢٧٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 650م كمبوند ساندوريني سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

3

    2

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع