بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 15

1,207 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع ستاند الون متشطبه في جولف اكستنشن فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه فيلا كورنر مستقلة للبيع بسعر لقطة

    Gate real estate marketing logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٢٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1300م للبيع في ساندوريني – الكيلو 59

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    سانتوريني, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلتين ستاند ألون في ذا كراون – بالتقسيط

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7+

    ٦٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تايب 2 - ب كراون - فيو الاجون

    متصدر

    Home Select for real estate logo image

6

    6

    ٦٥٦ متر مربع

    ٤٧٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جرانة موقع متميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تصميم خاص – 3 فلل بإطلالة مفتوحة

    Residia logo image

6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جولف فيوز صف أول جولف

    Home Select for real estate logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٩٥٣ متر مربع

    ١٢٦٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كوبوند الخمايل الشيخ زايد

    Luminera Real Estate logo image

    محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 900م ذا كراون بالم هيلز-استيلام فورى

    Properties-Today.com logo image

6

    7

    ٨١١ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في غرب سوميد المجاوره الثامنة

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا فيلا بمساحه ضخمه540م بمقدم2مليون

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم مميز لفيلا فاخره بمقدم 5% و قسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٦٠٦ متر مربع

    ١٤٣٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا فيلا بمساحه ضخمه540م بمقدم2مليون

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 200 م فيلا فندقية في الريف الأوروبي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع ب غرب سوميد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتصميم مميز | مبنية ومتسلمة | صف اول ع الجولف

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 550م استلام فورى بموقع مميز وفيو اميز

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 550م استلام فورى بموقع مميز وفيو اميز

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 550م استلام فورى بموقع مميز وفيو اميز

    متصدر

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا فيلا بمساحه ضخمه540م بمقدم2مليون

    متصدر

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 623م السياحيه الاولي الترا سوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    السياحية الاولى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٥٨٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مستقله للبيع 610م غرب سوميد هاي سوبر لوكس (موقع م

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٦١٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود 228 فيلا 840م للبيع بكمبوند دريم لاند فلاور ر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٨٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 1250م السياحيه الاولي الترا سوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    السياحية الاولى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    6

    ١٬٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع