شقق بمساحات كبيرة للبيع في الغردقة, صفحة 25

998 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٤٤٬٨٠٠ جنيه

    استثمر في 148م داخل ONE7 وابدأ مكسبك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٣٥٬٢٠٠ جنيه

    وان سيفيين 20 دقيقة من المارينا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    255م في ONE7 مساحة تديك حرية أكتر في كل تفصيلة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

4

    1

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨١٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٤٤٬٨٠٠ جنيه

    10 دقائق من المطار اطلالة رائعة و مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٣٥٬٢٠٠ جنيه

    152م في ONE7 تصميم يخدم حياتك اليومية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٧٧٧٬٦٠٠ جنيه

    160م في ONE7 مساحة عائلية بمستوى مختلف

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٨٨٬٦٠٠ جنيه

    قرارك الصح يبدأ هنا مساحة 134 م في وان سيفيين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٥٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تصميم ذكي للمساحات 245 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

4

    1

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٣٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    قريب من المطار وسهل حشيش مع موقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٣٥٬٢٠٠ جنيه

    امتلك الآن في أكثر مناطق الغردقة حيوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة في ONE7 بأفضل سعر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

4

    1

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٣٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٤٤٬٨٠٠ جنيه

    استمتع بإطلالة وسط مساحات خضراء وخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٨٨٬٦٠٠ جنيه

    وحدات متنوعة بتصميم ذكي واستغلال مثالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٥٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٧٧٬٦٠٠ جنيه

    حياة متكاملة تجمع الهدوء والرفاهية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٨٩٬٢٥٠ جنيه

    امتلك 135م في IBIZA BAY واستثمر بقوة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٨٩٬٢٥٠ جنيه

    135م في IBIZA BAY مساحة تعيشك رفاهية البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٨٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة 135م في Ibiza Bay عيش البحر بطريقتك الخاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٨٩٬٢٥٠ جنيه

    135م في Ibiza Bay استثمار قوي في موقع ساحلي مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٣٨٦٬٣٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع فيو حمام سباحه مساحتها 134 متر

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاث غرف وصالة 131 م عقد اخضر بالكوثر بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٨٦٬٣٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 179م في ماجرا بإطلالة بحر مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٨٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة 135م في ايبيزا باي مساحة واسعة وإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 178م في ماجرا رفاهية وإطلالة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 149م في ماجرا بإطلالة مميزة وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع