فلل بالصف الأول للبيع في مصر, صفحة 47

1,488 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٦٨١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بدون اوفر بالتقسيط للمقدم فى تلال ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر في أليجريا سوديك | أرض 1600م

    Properties-Today.com logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة صف اول لاجون - مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٣١ متر مربع

    ١٥٧٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبة صف اول علي البحر جاهزة بأقل مقدم قسط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على ارض 1000م | استلام فورى صف اول على الجولف

    The Way logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف اول بحر للبيع مفروش بالكامل ف امواج

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على ارض 1000م | استلام فورى صف اول على الجولف

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول متشطبه بالكامل بقسط على 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٦٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بشاطئ خاص صف اول بحر كاملة التشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٥٩٠ متر مربع

    ١٩٤٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في جولف اكستنشن بسعر مميز

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٦٧ متر مربع

    ٩٥٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر فيلا مستقلة صف أول على البحر | سيينا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٥٨٦ متر مربع

    ٣٤١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه فيلا مستقله صف اول ع اللاجون استلام فوري

    S signature logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٥١٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا فيلا صف أول متشطبة - الوحيدة المتاحة !!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل | صف اول على الجولف والبحيرة

    The Way logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٨٠ متر مربع

    ١١٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل | صف اول على الجولف والبحيرة

    The Way logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٨٠ متر مربع

    ١١٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٥٢٧٬١٣٠ جنيه

    فيلا متشطبة بسعر شالية فيو لاجون خصم كبير ف الساحل

    Impact Investments logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٨٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٥٬٤٥١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف1 علي البحر استلام فوري مارينا5 لسان الوزرا

    Adviser Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢١٠٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٨٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف 1 علي البحر في سولين مارينا 5 لسان الوزرا

    Adviser Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣١٩٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه صف اول باطول فتره سداد 10 سنين .

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف اول علي البحر مفروشه وخدمه فندقيه

    Selection Code logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا اول صف بحر في سيلفر ساندس جاهز للاستلام

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    7

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٤٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيو مباشر على البحر بتشطيبات فاخرة

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيـلا 316م متشطبة+ ACs صف أول لاجون + Sea View

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٦٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ١٧٥ متر كورنر خيالية علي البحر جاهزة للاستلام

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة صف أول علي البحر في قطامية ديونز

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع