فلل بالصف الأول للبيع في مصر, صفحة 49

1,488 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف على البحر متشطب بالكامل - 12 سنة قسط

    Inn Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 6 غرف مطلة على البحيرة في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعه صف اول على الجولف للبيع فى الجريا

    Guides Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٨٢٠ متر مربع

    ٢٩٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو لاجون فيلا متشطبة بسعر لايقارن ف ازار ايلاند

    Bright logo image

    آزار آيلند, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول جولف بحري للبيع مميزة بمسبح

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٥٤ متر مربع

    ٧٤٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف+ فيو بحيره/ نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ١٬٢٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف + بحيرة في نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

7

    7

    ١٬٥٠٧ متر مربع

    ٨٦٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع-قرية هايدي الكيلو57 - بحر مباشر

    Remax Top Agents logo image

    هايدي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    7

    5

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    villa in naia bay First row lagoon Rtm Rasalhekma

    Selection Code logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فرصة هذا الشهر اول صف جولف

    Roots Development logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا مستقلة اول صف بحر-بالفرش كامل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٢٤٥ متر مربع

    ١١٨٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بقرية مارينا 7 الساحل الشمالي .

    EnGaZ Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحيرة صخرية في مارينا ٥ فيو مفتوح

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحيرة صخرية في مارينا ٦ فيو واسع مفتوح

    متصدر

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ناصية في جزيرة ٦ مارينا ٦ اول صف بحيرة صخرية

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر مغري اول صف بحيرة رملية مارينا ٥

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات صف اول على الجولف مباشرة في ديستريكت وان

    The Way logo image

7

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف للبيع بأقل سعر في نيو جيزة

    The Way logo image

6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قطاميه ديونز التجمع الخامس

    ZF Property logo image

7+

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على الجولف سوبر لوكس للبيع فى الجريا

    Guides Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٣٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي الجولف فيلا متشطبه للبيع اب تاون

    Platinum Properties logo image

    فيلات هيلتوب جولف, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٧٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين فيلا صف اول علي الجولف - استلام فوري

    Inn Properties logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل صف اول علي اللاجون للبيع في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٦٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل 448م صف اول لاجون للبيع في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة فيلا ڤيو بحر مفروشة للبيع بموقع مميز

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٤٩٬٨٥٢ جنيه/متر مربع