فلل بالصف الأول للبيع في مصر, صفحة 48

1,488 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب من طابق واحد صف أول على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٣ متر مربع

    ٤٥١٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق | فيلا صف اول جولف | استلام فورى

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق | فيلا صف اول جولف | استلام فورى

    The Way logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة | جولف فيوز | مسبح وإطلالة بانورامية

    Properties-Today.com logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٧٣٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني من ملعب الغولف في أليجريا بأقل سعر

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين فيلا صف اول علي الجولف - استلام فوري

    Inn Properties logo image

6

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع مارينا 7 اول صف بحر

    Marina Season logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف اول علي الجولف - استلام فوري

    Inn Properties logo image

6

    5

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول علي الجولف باليجريا - 1000 متر

    Properties-Today.com logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 5 غرف نوم مطلة على البحيرة في دي باي

    New Avenue Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول 5 غرف نوم – المرحلة الأولى – موقع مميز

    Oqood Investments logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    6

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف أول 5 غرف وحديقة 200م بمساحة كبيرة

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل فيو البحر للبيع في سوديك- جون

    Inn Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع اب تاون صف اول علي الجولف

    Platinum Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٣٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬١٠٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة فيلا متشطبة مع مدن الاماراتية خصم 30%

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٨ متر مربع

    ٩٧٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول في قلب راس الحكمة متشطبة بخصم 30%

    Selection Code logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام بإطلالة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٦٠١ متر مربع

    ٨٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتصميم مميز | مبنية ومتسلمة | صف اول ع الجولف

    The Way logo image

5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون صف أول على لاجون متسلم بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٢ متر مربع

    ٨١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع